Головна Економіка На Жовківщині відбулося відкриття базового розсадника у Річківському лісництві

На Жовківщині відбулося відкриття базового розсадника у Річківському лісництві

273
0

Привітати лісівників із професійним святом – Днем працівників лісу – прибула 18 вересня голова Жовківської РДА Надія Щур на ДП «Рава-Руський лісгосп». Зустрівшись з колективом та директором Антоном Косовським, очільниця району відзначила, що День працівників лісу – це не лише свято фахівців лісового господарства та деревообробних підприємств, а й усіх тих, хто з любов’ю ставиться до природи, шанує й примножує її багатства. Адже нашим спільним обов’язком є турбота про збереження лісу як природного національного скарбу.

Приємною й довгоочікуваною подією стало освячення каплички Божої Матері, зведеної на території перед конторою ДП «Рава-Руський лісгосп». Попередньо Святу літургію відслужили отці Іван та Юрій.

Також цього дня відбулося відкриття базового розсадника, який займає площу 1,2 га у Річківському лісництві та оснащений сучасною автоматизованою системою поливу. Символічну стрічку перерізали Надія Щур та Антон Косовський. Усі присутні – головний лісничий, лісничі, інженери з лісових культур – мали змогу переконатися в перевагах вирощування декоративного садівного матеріалу таким методом.

Наш кореспондент.