Головна Економіка На Жовківщині дороги стають кращими

На Жовківщині дороги стають кращими

331
0

У Жовківському районі проводиться комплекс робіт з поточних ремонтів на дорогах загального користування.

За сприяння Львівської ОДА та Жовківської РДА, у рамках проведення XI Європейського тижня весолосипедного туризму «ECTW-2015», філією «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» господарським способом проведено поточні ремонти автомобільних доріг загального користування: Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — К.Бузька — Бібрка на ділянці дороги Жовква — Зіболки; Завадів — Великий Дорошів (використано 22 т. асфальту); Грядка — Городжів (45,8 т асфальту); Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — К. Бузька — Бібрка — на ділянці Жовква — Крехів.

Минулого тижня проведено ремонт дороги із с. Крехова до с. Майдан — підсипка гравієм; роботи з підсипки щебенем та гравієм на ділянці дороги Жовква-Глинськ (біля склозаводу). Всього на цих відтинках дороги використано 56 т гравійної суміші.

За кошти обласного бюджету розпочато поточнйй ремонт дороги загального користування обласного значення Рава-Руська — Гайок. Так, від 1 до 4 липня 2015 року філією «Жовківська ДЕД» покладено 440 т асфальту.

Підприємством ТзОВ «Авакс Проф» у районі проводиться обслуговування та експлуатаційне утримання дороги загальнодержавного значення М09 Львів — Рава-Руська (на світлині).

Так, проведено роботи з обкошування придорожніх смуг, прибирання від сміття, встановлено знаки про дотримання теплового режиму на дорозі.

У липні поточного року підприємством проведено косіння придорожніх смуг на ділянках Жовква-Куликів та Жовква-Рава-Руська, вивіз сміття з МПП «Рава- Руська», прибирання придорожніх смуг на ділянці Жовква-Львів, проведено роботи з фарбування дорожніх знаків та зупинок.

Заслуговує уваги і допомога приватних підприємств, підприємців та меценатів району.

Так, ПП «Рома» (Р. Демчина) надано грейдер для профілювання доріг на територіях Новоскварявської, Староскварявської та Купичвільської сільських рад. Проведено роботи з посипки щебенево-піщаною сумішшю на території Куликівської селищної, Грибовицької, Волицької та Річківської сільських рад. Проведено ямковий ремонт доріг бітумом на території Куликівської селищної, Грибовицької та Річківської сільських рад.

Депутатом Львівської обласної ради І. Бокалом закуплено та надано для проведення ремонтів 33 т щебеню для поточних ремонтів доріг, які простягаються через територію Волицької та Гійченської сільських рад.

Благодійний фонд «Допомога і турбота» (М. Хом’як) планує закупити щебенево-гравійну суміш для проведення поточних ремонтів доріг, що проходять через територію Куликівської селищної та Надичівської сільських рад.