Головна Економіка Не просто елемент декору на кухні

Не просто елемент декору на кухні

241
0

Сьогодні витяжка на кухні – річ необхідна і навіть незамінна. Саме так. Можна обійтися без посудомийної машини, без кухонного комбайна. А от без холодильника, плити і витяжки — ніяк. Витяжка очищає повітря на кухні. Вона забирає запахи та пару під час приготування їжі, а також освітлює варильну поверхню, що також зручно. Особливо практичною є витяжка, якщо кухню об’єднали з гостьовою кімнатою, чи від іншої частини квартири вона не відокремлена дверима. Адже запах котлет чи цибулі відчувати у всьому домі не дуже приємно.

Недарма ми заговорили про таку техніку на кухні. Сьогодні на ринку представлено доволі багато виробників витяжок як вітчизняних, так і іноземних. Ми розповімо про виробництво сучасних витяжок на Жовківщині, які, до речі, користуються великим попитом.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Профіт М»  (керівник Михайло Процайло) засноване 2005 року, це приватна фірма з 100 % українським капіталом. Офіс та виробничі приміщення знаходяться в с. Старій Скваряві Жовківського району Львівської області.

Основною діяльністю підприємства є виготовлення кухонних витяжок, аксесуарів, а також різних металовиробів побутового призначення.  Виробництво володіє хорошим технічним потенціалом. Високу якість та продуктивність забезпечує сучасне устаткування, а саме:  два розкрійно-координатні станки (лазер) і один координатно-пробивний станок. В парку станків виробництва також знаходяться три листозги-нальні преси, ряд гідравлічних пресів та інше обладнання.

Важливий потужний науково-людський потенціал. На виробництві працює близько п'ятдесяти осіб. Є сформовані технічні та комерційні служби. Варто звернути увагу на те, що вироби на фірмі виготовляють  повністю. Підприємство має відпрацьовану систему виробництва — від завезення матеріалів до виходу готової продукції. Комплектацію для виготовлення кухонних витяжок — двигуни, вимикачі тощо, постачають із Польщі та Італії. Листовий метал використовують виробників із Казахстану та Росії. Виготовляють продукцію із якісних матеріалів. Витяжки кухонні мають сертифікат якості України та Росії.
Слід сказати, що завдяки технічним можливостям підпри-ємство виконує індивідуальні замовлення клієнтів, оскільки виробництво не має 100 % завантаження і продовжує розвиватися.

Сучасні моделі витяжок здатні забирати до 96 % забрудненого повітря і запахів за 6-8 хвилин. Це важливо для кухні, яка поєднана з житловою кімнатою. А якщо до того ж витяжка вписується до решти меблів у помешканні, то вона цілком може стати прикрасою кухні і гордістю господині.

Яніна ТАРАСІВ,
Уляна ЛАЩІВСЬКА.