Головна Економіка Про податкові зміни, та виконання доведених завдань на зустрічі у Жовкві

Про податкові зміни, та виконання доведених завдань на зустрічі у Жовкві

215
0

Нещодавно, в ДПІ у Жовківському районі відбулась зустріч з платниками податків, за участю начальника ДПІ у Жовківському районі Богдана  Звізла, та податкових фахівців.

Податківці прозвітували про виконання дохідної частини бюджету у 2015 році, довели  представникам бізнесу наші спільні завдання на 2016 рік , а також ознайомили з новинами в оподаткуванні у 2016 році, та, вкотре згадали про систему електронного адміністрування ПДВ,  зменшення сплати  майже у двічі єдиного соціального внеску. 

На початку зустрічі начальник ДПІ у Жовківському районі Богдан Звізло привітав усіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим,  подякував усім  платникам за спільну працю, завдяки якій ми виконали поставленні нам завдання по наповненню бюджетів усіх рівнів у 2015 році., а податківцям – за належне виконання своїх професійних обов’язків. 

Під час зустрічі присутні ознайомились із впровадженими змінами до бюджетного та податкового законодавства, які вступили в дію 1 січня 2016 року.
 
Наприкінці зустрічі учасники заходу отримали відповіді на свої запитання,  отримали вітальні листівки,  та зробили  пам’ятне фото біля святкової ялинки.

Начальник ДПІ у Жовківському районі  Головного управління ДФС у  Львівській області Б.Й. Звізло