Головна Економіка Про військовий збір, Концепцією реформування податкової системи України, та новації в оподаткуванні...

Про військовий збір, Концепцією реформування податкової системи України, та новації в оподаткуванні за «круглим столом» у Жовкві

267
0

Днями, у приміщенні ДПІ у Жовківському районі   відбувся «круглий стіл» для платників податків за участі представників податкової та місцевих журналістів.

Місцеві бізнесмени мали можливість отримати актуальну інформацію щодо військового збору та податкових новацій. Крім того, з присутніми обговорювалися актуальні питання легалізації праці населення та пенсійного забезпечення.

В. о. начальника ДПІ у Жовківському районі Юрій Гнідець відзначив, що сьогодні є стабільне наповнення бюджету, ліквідація кримінальних схем ухилення від оподаткування, залучення громадськості до співпраці  і контролю діяльності органів доходів і зборів, підвищення рівня добровільності сплати податків. Далі, податківці ознайомили гостей із Концепцією реформування податкової системи України..

Найбільш резонансним виявилось питання введення в  дію військового збору, порядок його адміністрування та сплати.

Фахівці ДПІ  розповіли про адміністрування військового збору. Зокрема, об'єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Також збір стягуватиметься із виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри. Вже відкриті рахунки для зарахування надходжень до загального фонду, які можна дізнатися у ЦОП ДПІ у Жовківському районі ,  та за телефонfvb21-079; 21-143.

 Наприкінці зустрічі, учасники «круглого столу» активно долучились до обговорення Концепції реформування податкової системи України, та висловили готовність сплачувати військовий збір не лише у цьму році.

 В. о. начальника ДПІ у Жовківському районі               Ю. Б. Гнідець