Головна Економіка Про основні аспекти декларування доходів у районній бібліотеці

Про основні аспекти декларування доходів у районній бібліотеці

230
0

Які доходи підлягають декларуванню, як отримати податкову знижку, в який термін необхідно подати декларацію, про ці та інші не менш актуальні для громадян питання, йшла мова під час зустрічі з головного державного інспекора ДПІ у Жовківському районі Наталії Сиротюк з читачами районної бібліотеки.

Відвідувачів, та працівників  проінформували, що платники податку, які згідно з розділом ІV Податкового кодексу України  зобов’язані подавати декларацію, подають її до 1 травня 2016 року. А ось ті, хто бажає реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2015 року, податкову декларацію можуть подати упродовж усього 2016 року.

Посадовець зазначила, що надходження податку на доходи фізичних осіб та військового збору від сплати задекларованих доходів є одним із резервів наповнення місцевого бюджету. Громадян, які добровільно подають декларації про доходи, стає дедалі більше. Вони усвідомлюють важливість декларування доходів як виконання свого обов'язку, розуміють, що сплачуючи цей податок, вони підтримують місцеві бюджети, а останні формують соціальну політику своїх регіонів, та розповіла як правильно заповнювати декларації і повідомила, що більш детальну  інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна отримати у Центрі обслуговування платників ДПІ  у Жовківському районі, за адресою: м. Жовква, вул. Св.Трійці, 10, або за телефоном: 252-21-079 .

Бібліотекарі отримали брошуру з роз’ясненнями щодо деклараційної компанії – 2016 для подальшого інформування відвідувачів..