Головна Економіка Оголошення про проведення земельних торгів на території Жовківського району

Оголошення про проведення земельних торгів на території Жовківського району

121
0

24 липня 2018 року заплановано проведення земельних торгів 4 земельних ділянок розташованих на території Жовківського району площею 35,8 га, стартова ціна лотів 13,1 тис.грн.

Відомості про всі земельні ділянки, що виставлені на торги, а також, що плануються бути виставленими, інформацію про виконання земельних торгів можна отримати за посиланням(http://torgy.land.gov.ua/auction) та за контактним номером телефону: (032) 235 13 21.

Нагадуємо, що департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації спільно з ГУ Держгеокадастру розроблено каталоги інвестиційних пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності, що більше 5 га та включних в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, права оренди яких буде продано на земельних торгах.

Саме завдяки каталогам інвестори зможуть отримати основну інформацію про земельну ділянку, її основні характеристики (площу, вид угідь, кадастровий номер земельної ділянки (у разі наявності), відстань до автомагістралі, відстань до залізниці, а завдяки картографічним матеріалам інвестор зможе конкретно зрозуміти місце розташування земельної ділянки. З каталогами можна ознайомитися перейшовши за посиланням http://loda.gov.ua/katalogy_propozyciy_zemel_nyh_dilyanok_sil_s_kogospodars_kogo_pryznachennya.