Головна Економіка Отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном можна в ДПІ у...

Отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном можна в ДПІ у Жовківському районі

182
0

ДПІ у Жовківському районі повідомляє, що прийом та видачу документів для оформлення ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснює Центр обслуговування платників податків ДПІ у Жовківському районі.

Суб’єкти господарювання можуть подавати фахівцям Центру заяви та необхідні документи , перелік яких визначений Законом України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Підготовлені до видачі  бланки ліцензії отримуються за місцем подання документів.

З метою подачі документів  необхідно звертатися за адресою: м.Жовква, вул Св. Трійці, 10, Центр обслуговування платників,  зал №1. Телефон для довідок: 03 /252/ 21-079

Нагадуємо, що до Центру обслуговування платників податків можуть звертатися суб’єкти господарювання,  які здійснюють  торгівельну діяльність на території Жовківського району. 

Перший заступник начальника ДПІ у Жовківському районі               Р. Я. Кулицький