Головна Економіка Триває ямковий ремонт доріг на Жовківщині

Триває ямковий ремонт доріг на Жовківщині

407
0

Чи ненайважливішим чинником, який впливає на соціально-економічний рівень районної господарки, є стан доріг. Цьому напрямку повинна приділятися належна увага. Саме тому спільними зусиллями районної та обласної влади на Жовківщині проводяться суттєві ремонтно-відновлювальні шляхові роботи.

Станом на 24.05.2016 року у районі здійснено ямковий ремонт доріг Рава-Руська-Нова Кам’янка-Гійче, Зіболки-Жовква-Крехів. Тривають підготовчі роботи для прокладання асфальту на напрямках Завадів-Малий Дорошів, Зашків-Зарудці, і впродовж тижня ці роботи планують завершити. Дороги місцевого значення загального користування обслуговують ПП «Рома» (керівник Р. Демчина), ТзОВ «Авакс-Проф» (О. Ярмоленко), Жовківська ДЕД (Р. Слюсар).

Після огляду доріг головою облдержадміністрації О. Синюткою, його заступником І. Гримак та начальником Служби автомобільних доріг Р. Кандибором з обласного бюджету було виділено кошти на їхній ремонт: В. Грибовичі-Дубляни – 2 млн. грн., Куликів-Великосілки – 4 млн. грн. На згадані дороги Зашківської сільської ради скеровано 4, 5 млн. грн. Завдячуючи обласному керівництву, зроблено якісний ремонт частини дороги у м. Жовкві (у напрямку до с. Крехова). Ця ділянка шляху створювала чималі незручності власникам автотранспорту і мешканцям міста.

Також з обласного бюджету надано 3,5 млн. грн. на дорогу, яка з’єднує населені пункти Добросин, Магерів та Раву-Руську; 1,5 млн. грн. – на відтинок шляху В’язова-Пристань.

Майже 19 млн. грн. отримали місцеві ради району на ремонт комунальних та доріг  загального користування. Добре господарюють на своїх територіях голови Дублянської міської, Малехівської, Грибовицької, Смереківської сільських рад. Планує цьогоріч навести лад з дорогами Річківська сільська рада та, в міру фінансових можливостей, інші органи місцевого самоврядування.

Сподіваємося на отримання коштів від перевиконання бюджетів та митних платежів, які будуть додатково використані на ремонт доріг. Очікуємо додаткових надходжень на інші шляхи. Радує розуміння громади, що дорога – це не лише її ремонт, а й вирубані кущі, спрофільовані узбіччя.

Щиро дякую за допомогу та підтримку керівництву облдержадміністрації, депутатам обласної ради; за якісне та професійне проведення дорожніх робіт – Р. Демчині (обласному депутату та керівнику ПП «Рома»), Р. Слюсару (керівнику Жовківської ДЕД), В. Міндеру (керівнику управління водного господарства), О. Ярмоленку (директору ТзОВ «Авакс-Проф»).

Надія ЩУР,  голова Жовківської РДА.