Головна Економіка Стабільність в організації й управлінні ДП “Рава-Руський лісгосп”

Стабільність в організації й управлінні ДП “Рава-Руський лісгосп”

277
0

Сучасна ситуація розвитку нашої держави характеризується змінами в різних сферах життя суспільства, а також у функціонуванні підприємств  державного сектору економіки зокрема. Ефективність діяльності будь-якого підприємства прямо пропорційно залежить від професіоналізму його працівників і, найперше, керівника.

У листопаді 2014 року на посаду директора ДП «Рава-Руський лісгосп» було призначено Антона Петровича  Косовського – людину молоду, але з вагомими для такої відповідальної роботи досвідом та вміннями: спеціаліст за освітньо- кваліфікаційними напрямами «Менеджмент», «Лісове господарство», «Правознавство».  Практичні навики у веденні лісового господарства, а також в управлінні персоналом Антон Петрович отримав завдяки роботі на посадах економіста в державному лісогосподарському об’єднанні «Львівліс» (2004-2005 рр.),  лісничого Городоцького лісництва  (2007-2009 рр.), головного лісничого ДП «Жовківський лісгосп» (2009-2011 рр.), заступника директора з комерції ДП «Делятинський лісгосп»( 2011-2013 рр.).

За короткий термін роботи на посаді директора — всього 1,5 року — показники ефективної діяльності підприємства  говорять самі за себе. Так, у  2015 році  заробітна плата на підприємстві зросла у порівнянні з 2014 роком на 30 %, дохід від реалізації продукції зріс на 5,2 млн. грн., чистий прибуток за 2015 рік склав 1096 млн. грн., що на 824 % (!!!) більше  аналогічного показника 2014 року. За 2015 рік – І квартал 2016 року до бюджетів усіх рівнів сплачено податків, зборів та обов’язкових платежів  у сумі 18,1 млн. грн.

Основними напрямками роботи ДП «Рава-Руський лісгосп» є проведення заходів з відновлення лісів, підвищення їх продуктивності. За  період 2015 р. — І квартал 2016 рр.  було заготовлено  7486 кг лісового насіння основних лісоутворюючих порід, посаджено 203 га лісових насаджень, здійснено доглядів за лісовими культурами на площі 460 га, проведено рубок з формування та оздоровлення лісів на площі 442 га.

Для забезпечення підприємства  посадковим матеріалом у 2015 році в Річківському лісництві було введено в експлуатацію лісорозсадник площею 1,2 га.
У такий нелегкий час наше підприємство не стоїть осторонь від загальнодержавних проблем.  До  будівництва фортифікаційних споруд  долучилися і працівники ДП «Рава-Руський лісгосп», для цього  в зону АТО було відправлено 218 м3 лісопродукції і 266 м3 пиломатеріалів.

Отже, можна зробити висновок, що робота директора — нелегка, вимагає багато зусиль, енергії. Ефективність роботи підприємства часто залежить від швидко прий-нятих ним управлінських рішень. ДП «Рава-Руський лісгосп» на чолі з Антоном Косовським і надалі планує успішно працювати  для того, щоб  вирощувати і примножувати лісові насадження для майбутніх поколінь, забезпечувати працівників  гідною заробітною платою, наповнювати бюджет вчасно сплаченими податками.

Марта НИКИФОРУК,
прес-секретар
ДП «Рава-Руський лісгосп».