Головна Економіка Техніка безпеки — норма життя

Техніка безпеки — норма життя

216
0

Першого дня весни у ДП «Жовківський лісгосп» завітали головний спеціаліст відділу лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ В. Стефанишин та страховий експерт з охорони праці Жовківського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області О. Алієв, аби разом із капеланом мисливців та лісівників Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ о. Я. Валюхом, лікарем-травматологом Жовківської ЦРЛ О. Горіним, директором підприємства С. Сохнацьким та головним спеціалістом з охорони праці ДП «Жовківський лісгосп» В. Кутишенком провести навчання з техніки безпеки та охорони праці для працівників лісової охорони підприємства і робітників, які працюють на лісозаготівлях.

О. Ярослав звернувся до присутніх з промовою про збереження Богом створеного світу, бережливе ставлення до природи, переосмислення культури полювання. А також пояснив роль капеланства серед людей зі зброєю в руках та націлив колектив на добрі справи.

Детально випадки виробничого травматизму та соціальну захищеність працівників в таких ситуаціях прокоментував О. Алієв, навів конкретні приклади та пояснив, як реагувати та вести себе в тій чи іншій ситуації.
Про особливості дотримання законодавства, правил, інструкцій з охорони праці на виробництві, зокрема в лісовій галузі зупинився В. Степанишин, який детально виклав і чітко пояснив дотримання вимог при лісосічних роботах, при навантаженні і перевезенні лісопродукції, а також перевезення працівників до місця виконання робіт. Окремо було наголошено на правилах охорони праці при гасінні лісових пожеж. Також фахівець наголосив на тому, що відповідно до Конституції України «здоров’я, життя людини є найвищою цінністю». А тому від якісного проведення інструктажів, навчання, правильного організаційно-технічного процесу, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, вміння надавати першу медичну допомогу залежить життя та здоров’я працівників.

Про види травмувань та як надавати долікарську медичну допомогу розповів лікар-травматолог Жовківської ЦРЛ О. Горін. Директор С. Сохнацький зауважив, що заготівля лісу є одним із найнебезпечніших видів робіт. Тому питання охорони праці завжди займатиме основне місце на підприємстві. Як він доречно зауважив: «Дотримання техніки безпеки — це норма життя. Вас чекають вдома живими і здоровими».

День пройшов в діловій обстановці, інформація, яка була викладена, безумовно буде корисною для всіх учасників навчань та стане настановою в подальшій роботі, без травматизму, з користю для підприємства та лісу.

Прес-служба ДП «Жовківський лісгосп».