Головна Економіка В чому переваги інтернет-трейдингу для самозайнятих

В чому переваги інтернет-трейдингу для самозайнятих

286
0

Сьогодні багато молоді й амбітні люди, які прагнуть до саморозвитку, вибирають в якості професійної діяльності інтернет-трейдинг. Відмінною підмогою для ведення торгівлі на належному рівні є довірче управління, яке сьогодні користується особливою популярністю серед трейдерів.

Подібний спосіб торгівлі на даний момент вважається кращим, тому що з його допомогою можна отримати наступні переваги:

– перевести трейдинг з активного в пасивний спосіб заробітку;

– можливість в певній мірі знизити контроль над торговими операціями. Контроль можна проводити в режимі реального часу, відстеження всі операції, що проводяться керуючим інвестиційного торгового рахунку;

– зниження ризиків. Вся відповідальність перекладається на керуючого, що дозволяє не переживати з приводу успішності торговельних операцій;

– компенсування своїх прогалин в нюансах ведення трейдингу професіоналізмом керуючого рахунку. На роль керуючого брокери вибирають тільки кваліфікованих трейдерів, які мають не тільки вищу професійну освіту, але багатий практичний досвід.

Крім цього, подібне ведення торгівлі забезпечує трейдера набагато більшою кількістю вільного часу, який він може витратити на навчання або на інші свої потреби.
Особливості управління

На сьогоднішній день в інтернет-трейдингу особливо популярна ПАММ-система, яка заснована на довірчому управлінні. Цей принцип лягає в основу ПАММ-рахунків. Їх може відкрити будь-який клієнт дилінгового центру, у переліку можливостей якого входить дана послуга.

Довірче управління в інтернет-трейдингу передбачає інвестування грошових коштів в роботу більш успішного трейдера, що виступає в ролі керуючого ПАММ-рахунком. Крім того, в один ПАММ-рахунок можуть інвестувати зрізу кілька інвесторів. При цьому прибуток, одержуваний керуючим, розподіляється між усіма учасниками ПАММ-рахунки.

Варто відзначити, що хоч ступінь ризику присутній, але він набагато менший, ніж при занятті самостійним трейдингом. При цьому керуючому, на увазі свого високого професіоналізму, по силам уникати безліч ризиків або ж значно їх мінімізувати. У результаті прибуток при такій торгівлі буде набагато превалювати над втратами. Це можливо тільки завдяки тому, що керуючий має багатий досвід і відмінно справляється з покладеним на нього роботою.