Головна Економіка На Львівщині власників паїв та агровиробників ознайомлюють з земельним законодавством

На Львівщині власників паїв та агровиробників ознайомлюють з земельним законодавством

116
0

Львівська Аграрна палата, переможець конкурсу для інститутів громадянського суспільства, ознайомлює власників земельних паїв та агровиробників області із актуальними питаннями земельного законодавства.

У травні цього року Львівська Аграрна палата розпочала тематичний проект із проведення циклу круглих столів у районах Львівської області у межах реалізації проекту «Підвищення правової свідомості сільського населення – шлях до покращення рівня життя».

Упродовж трьох місяців команда фахівців Палати, Головного територіального управління юстиції у Львівській області, департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, а також Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Західному регіоні України побували у територіальних громадах восьми районів.

У межах тематичного проекту його учасникам презентували спеціалізовану інформаційну брошуру для власників земельних паїв, яку розробили дорадники Аграрної палати при консультативній підтримці фахівців Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Брошура містить роз’яснення чинного законодавства та фахові індивідуальні консультації.

Під час заходів учасники розглядали питання щодо вимог законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, орендних правовідносин, а також надавалися практичні рекомендацій щодо захисту цих прав, про стан проведення інвентаризації земельних ресурсів на Львівщині та про діючі програми державної та обласної підтримки агровиробників.

Зазначимо, що Львівська Аграрна палата передбачає провести круглі столи у Бродівському та Буському районах.

Підсумкова конференція за результатами роботи освітнього проекту у сільських регіонах області відбудеться 12 листопада у Львові.

Нагадуємо, проект «Підвищення правової свідомості сільського населення – шлях до покращення рівня життя» став переможцем конкурсу для інститутів громадянського суспільства у межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2019 році.