Головна Економіка На Жовківщині деякі працедавці продовжують виплачувати працівникам зарплату менше мінімальної

На Жовківщині деякі працедавці продовжують виплачувати працівникам зарплату менше мінімальної

214
0

Сьогодні, 8 травня, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич провів засіданні комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення відповідно до графіку зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності Жовківського району при Жовківській РДА.

На засідання були запрошені представники підприємств,організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких у квітні місяці 2019 року було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати не нижче мінімальної законодавчо встановленої.
В ході засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів.