Головна Економіка Жовківські податківці надали допомогу військовослужбовцям

Жовківські податківці надали допомогу військовослужбовцям

127
0

У неспокійний для нашої держави час люди з розумінням відносяться до потреб Української армії, яка стоїть на захисті національної безпеки і територіальної цілісності України. Не залишились осторонь і жовківські податківці.

У зв’язку з підвищеним рівнем бойової готовності військових, працівники Державної податкової інспекції у Жовківському районі провели загальні профспілкові збори, де одностайно вирішили здійснити збір коштів для потреб прикордонної військової частини № 2418 у  місті Великі Мости.  Зібрані грошові кошти у розмірі 3610 гривень, передані заступнику командира в/ч № 2418 м. Великі Мости. Кошти, за погодженням із колективом податкової інспекції, спрямовані для придбання військослужбовцям, які укомплектовуються до виходу для посилення східного кордону України, спальних мішків, каріматів, ножів, ліхтарів.

Ми усі прагнемо миру і спокою, вболіваємо за майбутнє України. Розуміючи ситуацію, в якій опинилася наша держава, підтримуємо Збройні Сили, які нині виконують важливу місію захисту територіальної цілісності, національної безпеки.

Начальник  ДПІ

у Жовківському районі

ГУ Міндоходів у Львівській області                             О. Л. Ліщинська