Головна АТО Фестиваль Gazon Party у Жовкві

Фестиваль Gazon Party у Жовкві

314
0

Минулої неділі у Жовкві відбувся фестиваль Gazon Party. Це унікальний фест від ініціативної молоді, мета якого – промоція міста та популяризація альтернативного відпочинку. Проходило дійство на території одного із найгарніших замків України – Жовківському замку.

При вході у фортецю гостей зустрічало справжнє лицарське містечко з шатрами, вогнищем та іншою старовинною атрибутикою. А що вже всіх захопив поєдинок лицарів. У фортеці було багато людей – велика кількість учасників і гостей свята. У рамках фестивалю кожен охочий міг долучитися до майстер-класів з виготовлення корон для королеви і короля з підручних матеріалів, а також віночків з польових квітів. Таке дійство неабияк потішило місцеву малечу, яка з таким натхненням плела віночки, намагалася виготовити корону. Либонь, не одного гурмана потішив фестиваль вуличної їжі. Я теж посмакувала смачнющим шашличком та печеними грибочками, але найбільше мені запам’ятається зустріч з лицарями. Склалося таке враження, що ці люди дійсно прийшли із Середньовіччя, щоб познайомитись із тобою. Вони розказали, що постійно готуються до таких фестивалів. Кольчуги і мечі зазделегідь замовляють у відомих майстрів. Для них захоплення Середньовіччям – це хобі, яке згодом переросло в образ життя. Один із лицарів жартома зізнався, що одягає кольчугу під одяг навіть у повсякденному житті. А ще усім надовго запам’ятаєтья бугурт – сцена захоплення фортеці. Це був спектакль з неперевершеною грою акторів. Не передати словами, як вжилися в образ учасники лицарського турніру.

При виході із фортеці усіх дивували віртуозною грою вуличні музиканти. Багато позитиву і неповторна атмосфера – це все фестиваль Gazon Party «У Короля на хаті» в Жовкві.

Христина РОМАНЧАК.