Головна АТО В Жовківської райдержадміністрації провели нараду щодо виконання в районі планового завдання по...

В Жовківської райдержадміністрації провели нараду щодо виконання в районі планового завдання по залученню громадян до контрактної служби

206
0

15 серпня заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич провів нараду щодо виконання в районі планового завдання по залученню громадян до контрактної служби.

Участь в нараді взяли участь старший офіцер мобілізаційного відділу Жовківського РВК Назар Лособик та голови окремих місцевих рад району: Бишків, Волиця, Гійче, Липник, Забір’я, Нова Кам’янка.

На нараді велась розмова про вжиття вичерпних заходів щодо необхідності спільними зусиллями виконати вимоги Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Юрій Дубневич довів до відома присутніх інформацію про відсоток виконаного планового завдання по відбору громадян на контрактну службу станом на сьогоднішній день та вказав на недостатній роботі сільських голів стосовно проведення інформаційної кампанії серед населення щодо прав та соціальних гарантій військовослужбовців.

Присутні голови сільських рад району доповіли про заходи, які вживаються для активізації роботи в даному напрямку та отримали ряд рекомендацій та доручень для належного виконання планових завдань щодо виконання показників по контракту.