Головна АТО Творімо добро!

Творімо добро!

288
0

Доброта, почутття  допомоги ближньому, любов до Батьківщини, гордість за свою країну — ці риси повинні бути закладені в  людині з раннього дитинства. У Рава-Руському  Будинку творчості їх виховують через  проведення занять у гуртках, масові заходи до державних, релігійних свят.

У  часі циклу зимових свят та обрядів в Будинку творчості проведено  Андріївські вечорниці, свято Миколая (перегляд вистави «Чарівна ніч», театр «Ляльки і люди»), новорічні ранки, свято Різдвяних колядок та традиційні Новорічні віншування з нагоди святкування «Василя та Меланки » (Нового року за старим стилем).

Радо зустрічали колядників та посівальників на підприємствах, в установах міста (ДП «Рава-Руський лісгосп», ДП «Рава-Руський спиртзавод», шпалозаводі, домоуправлінні, міському базарі, лікарні, відділі прикордонної служби «Рава-Руська», магазинах, міській раді).

А 24 січня гуртківці, педагоги разом з міським головою Миколою Зіньком, волонтеркою Раїсою Тітовою відвідали бійців АТО у військовому медичному клінічному центрі Західного регіону. Подарували їм в’язанку  колядок, багато  запальних танців та пісень. Із болем і трепетом в душі вітали діти бійців у палатах госпіталю.

До цієї події долучилися і батьки наших гуртківців, які приготували  для вояків домашні смаколики.

Учасники концерту отримали щирі слова вдячності від керівництва госпіталю. Наостанок було фото на пам’ять  разом із бійцями.

Після концерту діти із задоволенням пройшлися центром міста Львова, покаталися на ковзанах, смачно пообідали. Ну і, звичайно, зробили світлини на згадку.

Сердечне спасибі керівництву ТзОВ «Автосвіт»  за надання автотранспорту.

Л.Товарянська, директор Рава-Руського МБДЮТ.