Головна Життя В Новому Селі на Жовківщині відкрили оновлений фельдшерсько-акушерський пункт

В Новому Селі на Жовківщині відкрили оновлений фельдшерсько-акушерський пункт

318
0

18 грудня приводом для зібрання жителів громади с. Нове Село стала важлива та значуща подія – відкриття оновленого фельдшерсько-акушерського пункту.

Участь у відкритті взяли голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, директор комунального некомерційного підприємства ЖРР «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців, заступник директора комунального некомерційного підприємства ЖРР «Жовківська ЦРЛ» Володимир Боровик, завідувач ФАПу Марія Ненчук, голова Надичівської сільської ради Ольга Драган, гості та жителі села.

Приміщення ФАПу було урочисто освячено священнослужителем місцевого храму о. Іваном.

Опісля з вітальною промовою до присутніх звернулась голова райдержадміністрації Надія Щур. Керівник РДА привітала громаду з цією подією, зазначивши, що місцеві мешканці зможуть отримувати якісну медичну допомогу, адже нове приміщення ФАПу відповідає всім сучасним вимогам, що дасть можливість значно покращити, як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів. А також відзначила високий рівень проведених робіт та нагородила подяками Жовківської РДА за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у відкриття ФАПу депутата Надичівської сільської ради Петруха Михайла, завідувача ФАПу Марію Ненчук та голову Надичівської сільської ради Ольгу Драган.

«Сьогодні любо завітати до медичного закладу, де все зроблено добросовісно і якісно… Я впевнена, що сьогодні ми крок за кроком закладаємо надійну основу для подальшого розвитку кожного населеного пункту нашого району і сподіваюся, що робота фельдшерсько-акушерського пункту у вашому селі значно покращить рівень здоров’я місцевих жителів та забезпечить можливість отримати належну допомогу лікаря у разі необхідності»,- завершила голова РДА Надія Щур.

Урочисте відкриття ФАПу в с. Нове Село

Урочисте відкриття ФАПу в с. Нове Село

Урочисте відкриття ФАПу в с. Нове Село

Довідка

ФАП с. Нове Село розміщений у окремому одноповерховому будинку в центрі села. На фельдшерсько-акушерському пункті с. Нове Село опалення пічне та електричне, водопостачання від колодязя, облаштовано рукомийник. Територія ФАПу огороджена.

ФАП с. Нове Село обслуговує 603 осіб, в т.ч. дітей до 1 року – 4.

Очолює ФАП с. Нове Село Ненчук Марія Ярославівна, яка має вищу кваліфікаційну категорію. Штатних посад – 1,5 ставки, з них завідувач ФАПу – 1,0 ст, молодший медперсонал – 0,5 ст.

Кількість відвідувань в 2017 році складає – 1764 особи, з них діти – 289 осіб, вагітні – 25. Відвідування на дому склали – 982, з них 257 до дітей та 12 до вагітних.

Реконструкцію фельдшерсько-акушерського пункту с. Нове Село розпочато 2016 року, коли за кошти Жовківської районної ради проведено заміну вікон на суму 65,0 тис грн, у 2018 році Надичівська сільська рада виграла конкурс мікропроектів Львівської обласної ради на реконструкцію ФАПу в селі Нове Село – на загальну суму 299,9 тис грн, з них:

Обласний бюджет – 143,0 тис грн

Районний бюджет – 36,0 тис грн

Базовий бюджет – 72,4 тис грн

Спонсорські кошти – 15,0 тис грн

Внесок громади – 33,5 тис грн.

У 2018 році додатково з районного бюджету виділено 60,0 тис грн. і 120,0 тис грн з бюджету Надичівської сільської ради.

Урочисте відкриття ФАПу в с. Нове Село