Головна Життя З увагою та родинним теплом відвідали дитячі будинки сімейного типу

З увагою та родинним теплом відвідали дитячі будинки сімейного типу

368
0

Напередодні світлих днів Воскресіння Господнього очільниця району Надія Щур, представники служби у справах дітей РДА, а також ТзОВ “АКО – Індастріс” (керівник Василь Грацонь) та ДП «Рава-Руське лісове господарство» (директор Антон Косовський) побували у дитячих будинках сімейного типу у Дублянах та Потеличі.

Вітати малечу та їхніх матерів-вихователів з Пасхою було особливо приємно, бо, окрім теплих слів, гості вручили дітям великодні кошики, різноманітні солодощі та багато інших подарунків. Батьки-вихователі – Наталія Ярош та Віра Лядрик (сестра Віталія) — й діти подякували керівництву Жовківської РДА та щедрим меценатам за постійну увагу, а також допомогу і підтримку.

Голова Жовківської РДА Надія Щур та голова Жовківської райо-нної ради Роман Горбань з нагоди величного християнського свята відвідали сім’ї загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні.

За щедрої меценатської підтримки директора ДП «Сі Сі Ай Любеля» Ярослава Гумена, директора ТзОВ «Галфрост» Анатолія Ключка, гендиректора ТзОВ «Технокап УА» Юрія Малецького усім сім’ям вручено подарункові набори з нагоди Великодніх свят.

Очільники району радо поспілкувалися з батьками дітей, поцікавилися їхніми проблемами,  пообіцяли в найкоротший термін допомогти у їх вирішенні.

Не оминули увагою представники влади – заступник начальника служби у справах дітей РДА Наталія Тимощук, голови селищної та сільської рад Куликова і Надичів Лілія Бова та Ольга Драган – і представниця ДП «Ен Джі Метал Україна» й дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Гості з вагомими подарунками завітали до трьох сімей, де виховується п’ятеро дітей. Неабияк зраділа малеча подарованим планшетам та сучасному телевізорові, цікавим розвиваючим іграм. Меценати щиро вітали дітей з Воскресінням, бажали благополуччя та злагоди у родинах.

Наш кореспондент.