Головна Інтерв'ю Між Львівською та Закарпатською областями триває співпраця

Між Львівською та Закарпатською областями триває співпраця

287
0

Минулих п’ятниці і суботи голова Жовківської районної ради Роман Горбань разом із заступником голови Аллою Жук та головою Жовківської РДА Надією Щур вдруге приймали гостей — делегацію з Хустського району Закарпатської області.

У рамках розмови з головою Хустської районної ради Юрієм Іванчо, заступником Михайлом Калиничом та головами місцевих рад на чолі з виконавчим директором Асоціації місцевих рад Жовківського ра-йону Олегом Бейзиком і представниками Хустської РДА обговорено подальші, більш тісніші шляхи співпраці між двома районами. Своєю чергою голова Жовківської РДА Надія Щур презентувала присутнім районну господарку у слайдах.

Також під час візиту делегація з Хуста й Жовкви завітала до Польщі в Томашівський повіт Люблінського воєводства. Де відвідали могилу о. Михайла Вербицького у с. Млини Ярославського повіту Підкарпатського воєводства, поклавши квіти. Окрім цього, запозичили досвід із господарської діяльності та проведення адміністративної реформи, ознайомилися з результатами реалізації проектів Європейського Союзу на території повіту.

А ще побували на спортивних майданчиках та стадіоні, оглянули місцеву пожежну частину. В м. Любича-Королівська — переймали досвід Томаша Лещинського.Вислідом візиту стала домовленість про подальшу плідну роботу та втілення у життя підписаної угоди про співпрацю між двома районами.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.