Головна Інтерв'ю Парк — як данина пам’яті

Парк — як данина пам’яті

171
0

13 квітня у с. Надичах закладено парк пам’яті на честь загиблого учасника АТО Олега Кубри. Герой загинув 23 листопада 2015 року у м. Маріуполі. Похований у с. Гребінцях. Вдячні земляки з ініціативи Надичівської сільської ради вирішили увічнити пам’ять про полеглого захисника України, посадивши парк на його честь. У заході взяли участь генеральний директор обласного спеціалізованого підприємства «Галсільліс» Володимир Мельник, директор Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» Василь Сало, голова Надичівської сільської ради Ольга Драган і працівники сільради, представники Жовківської райдержадміністрації. Активну участь у садінні парку взяли учні 6-9 класів разом із наставниками шкіл Сулимова, Гребінців та Стронятина.

Працювали усі завзято і наполегливо. На площі 1,5 га висаджено 1000 саджанців, а саме: 600 штук липи, 200 — дуба червоного, 200 — сосни звичайної. Після спільної корисної праці усіх присутніх працівники сільради частували канапками.

Восени буде засаджено ще 0,5 га території. Загалом парк займатиме 2 га. Надалі у планах сільської ради — наведення благоустрою — облаштування доріжок, встановлення лавочок. Значну допомогу у підготовці відведеної під парк території надало ТзОВ «Стеко», працівники якого теж висаджували саджанці. До речі, дане підприємство завжди позитивно відгукується на прохання сільради і надає потрібну допомогу. Організувати підготовчий процес закладення парку і безпосередньо висадження саджанців допоміг головний спеціаліст відділу АПР Жовківської РДА, громадський інспектор з охорони довкілля у Львівській області Андрій Сухораб.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.

P.S. Цього ж дня у 38-му кварталі Зіболківського лісництва посаджено новий ліс у рамках акції “Майбутнє лісу — у твоїх руках”.
У садінні взяли участь голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, керівники та працівники відділів і структурних підрозділів Жовківської РДА, директор ДП ДЛГП «Галсільліс» Василь Сало та місцеві жителі.
На площі 2,2 га було висаджено саджанці сосни та дуба.