Головна Історія Краса неповторна — українські Карпати

Краса неповторна — українські Карпати

391
0

Бібліотека — море книг,

Бібліотека — храм науки…

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби в нетлінні руки!

Святкування Всеукраїнського дня бібліотек, яке припадає на 30 вересня, у Жовківській РЦБС кожного року відбувається по-різному. Цього року впройшли Дні відкритих дверей під назвами: “Бібліотека — світ нових можливостей” в бібліотеці для дорослих (м. Жовква), “Миті, що славлять Україну в роботі, творчості, житті” (бібліотеки м. Рави-Руської), “Відзначення дня бібліотек у різних країнах світу” (бібліотека смт. Куликова), бібліотечні посиденьки “Неопалима купина! Моя бібліотека” (бібліотеки с. Малехова та м. Дублян), літературно-музичне свято “Моя бібліотека — то мудрість всіх віків, хранителька добра”. У цей день пролунало чимало щирих і теплих слів на адресу бібліотечних працівників за їх благородну та важливу працю, за вагомий внесок у культурний розвиток Жовківського району.

А як підсумок, 1 жовтня було організовано краєзнавчу поїздку “Українські Карпати” за підтримки депутата Львівської обласної ради Івана Бокала.

Уже сама назва викликає при-ємні відчуття, нагадує співанку-коломийку про цей унікальний, величний край. Подорожуючи Івано-Франківщиною, ми побували в монастирі чину св. Василія Великого у с. Гошеві Долинського району. Він вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь західної України. Для бібліотекарів була проведена екскурсія монастирем і відбулася Служба Божа, організована отцем Пасивом, за що ми йому щиро дякуємо.

Цікавою була екскурсія “Карпатським трамваєм”. Парк “Карпатського трамваю” складається з двох пасажирських вагонів і відкритої платформи. Маршрут пролягав від селища Вигода через лісоділянку та селище лісорубів Міндунок (Солотвинський) до урочища Сенечів (поблизу с. Сенечів), понад річкою Мізунка. Поблизу виїзду з містечка Вигода встановлено пам’ятник  Карпатському трамваю — паротяг ВП-4, випуску 1948 року. Поїздка була збагачена цікавими фактами, розповідями та легендами.

Працівники Жовківської бібліотечної системи щиро дякують депутату обласної ради Івану Бокалу за постійну підтримку бібліотек та цікаву подорож. У цей непростий час для нашого народу, всієї нашої країни хочемо побажати Вам міцного здоров’я, витримки, тілесних та душевних сил. Нехай Ваша депутатська діяльність надалі буде ясним променем, що освітлює будні та свята простих людей. Вона була комфортною і безпечною завдяки професіоналу — водію п. Ігорю, а також директору ТзОВ “Автосвіт” Юрію Семочку.

Миру, здоров’я Вам і добра.

Наталія Шимкович,

завідувач методично-бібліографічного відділу, голова ПК бібліотечних працівників району.