Головна Історія Прості кроки для розвитку громад Львівщини

Прості кроки для розвитку громад Львівщини

256
0

Програма обласного конкурсу мікропроектів підтвердила свою ефективність на Львівщині. У 2016 році на конкурс подали 1429 заявок, з яких переміг 691 проект, зокрема 520 уже реалізовано. На їх втілення з обласного бюджету виділено 54 мільйони гривень.
Конкурс мікропроектів – це вагомий крок назустріч громаді. Він помітно підсилює можливість самореалізації. Його основна мета  — максимально активізовувати мешканців, залучати їх у процес самоврядування і допомагати разом змінювати наші села і міста. Програма мікропроектів дозволяє зробити теплими садочки, чистими — Народні доми, затишними — школи, привабливими — спортивні майданчики.

До речі, Жовківщина – одна з передових у конкурсі мікропроектів. Зі 70 представлених від району проектів 29 перемогли. Минулого тижня у залі засідань районної ради проведено навчальний семінар щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 рік.

Начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради Іван Собко та його заступник Олена Гвоздик звернули увагу на основні недоліки і помилки у поданих проектах минулого року та поінформували про нововедення у написанні та оцінюванні мікропроектів на 2017 рік.

Основна вимога для участі у конкурсі — подання документів виключно в електронному форматі. Це — поштовх до модернізації і, водночас, спрощення процесу подання необхідної документації. Гранична вартість мікропроектів збільшена до 400 тисяч гривень (раніше було 300 тис. грн.). При підготовці заявок — послуговуватися рішенням сесії Львівської обласної ради № 270 від 25.10.2016 р. Термін подачі заявок на участь у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку – 1-20 грудня.
Голова Жовківської районної ради Роман Горбань подякував працівникам облради за корисне і потрібне навчання. Тепер черга за ініціативними і наполегливими та за підтримкою громад.

Уляна Лащівська