Головна Герої Боєць у складі диверсійної групи «Звіробій» знищив склад боєприпасів терористів у...

Боєць у складі диверсійної групи «Звіробій» знищив склад боєприпасів терористів у Набережному

221
0

Серед  терористів — паніка,  бо 20 тонн їхнього озброєння освітили  небо, спаливши заживо чимало окупантів.

Вихідець із Дубенського району Рівненської області з позивним «Звіробій» наробив галасу на весь ДНР. Боєць наразі воює у складі спеціального розвідувального підрозділу ЗСУ під Маріуполем. У  складі диверсійної групи «Звіробій» знищив склад боєприпасів терористів у Набережному. За цю диверсію терористи вже пообіцяли 30 тис. дол. за голову українського бійця, передають «Патріоти  України».

«У засідках «Звіробій» вичікував 23 дні, коли терористам привезуть «гумконвой». І нарешті дочекався. Вночі терористи розвантажили два КамАЗи, заповнені артилерійськими боєприпасами і протитанковими ракетами. Це, як мінімум, 20 тонн. Феєрверк був у півнеба. Точна кількість загиблих сепаратистів невідома», – розповідають побратими зухвальця. Окрім того, за знищений склад «Звіробій» «отримав на горіхи» від рідного начальства, бо порушив норми безпеки і наблизився ближче, ніж на 500 метрів. «Зате тепер на їхній ділянці фронту тихо. А в  сепарів – кіпіш. Вони явно не очікували такого повороту подій». Крім цього, кілька тижнів тому наш герой «Звіробій» знищив сепаратистський танк Т-64.

Нагадаємо, що в районі Маріуполя успішно б’є ворога партизанське з’єднання “Тіні”. Нещодавно партизанська засада цього підрозділу захопила кадрового російського генерала. Той дуже хотів жити.  Після допиту народні месники повелися з ним  по-партизанськи.

За матеріалами інтернету.