Головна Герої День пам’яті Героїв у Зіболківській школі

День пам’яті Героїв у Зіболківській школі

273
0

Герої не вмирають! Такими словами розпочався день пам’яті Героїв у Зіболківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні школи, церковний хор, громада села зібралися в залі, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність та віддали свої життя за Україну.

Під час заходу звучали вірші та пісні у виконанні школярів 9 класу Зіболківської загальноосвітньої школи, у яких вони закликали всіх небайдужих людей згадати у молитвах Героїв, що поклали голови за наше майбутнє. Хай пам’ять усіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави на нашій землі.

Усі присутні були під враженням від співу церковного хору, який виконав патріотичні пісні: «Пам’ять житиме вічно», «Нас весна не там зустріла», «Лист солдату», «Як ви умирали» тощо. Бандуристка Стефанія Креховецька, учасниця церковного хору, заспівала «Лети, моя думо», «Україна є, Україна буде».

Було продемонстровано відео тих днів, а також слайди фото загиблих Героїв Майдану.

Діти запалили свічку та передали у зал, аби всі торкнулися її, яка буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою.

Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, а завершили захід молитвою за Україну та піснею «Боже, послухай благання».

Марія Ломага, педагог-організатор Зіболківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.