Головна Герої У Народному домі м. Рави-Руської відбувся літературний конкурс читців

У Народному домі м. Рави-Руської відбувся літературний конкурс читців

248
0

У Народному домі м. Рави-Руської відбувся літературний конкурс читців, присвячений 200-річниці від дня народження Тараса Шевченка. Організований працівниками культури (бібліотек міста та клубними працівниками). Метою конкурсу стало залучення молоді до літературного надбання українського народу – поетичних творів українського генія, національного пророка і поета Тараса Шевченка; розкриття краси поетичного слова, підтримка талановитих читців.

У конкурсі взяло участь 18 читців 8-9 класів з усіх навчальних закладів міста Рави-Руської, зокрема ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, гімназії, школи-інтернату та ліцею. На конкурс разом зі своїми вихованцями прийшли вчителі, батьки та групи підтримки.

Учасників оцінювало журі, до складу якого ввійшли головний спеціаліст відділу культури і туризму Галина Фесюк (голова журі), методист районного Народного дому Наталя Парамонова, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Надія Хомишин та керівник художнього колективу Рава-Руського Народного дому Ірина Басай.

У підсумку було визначено переможців. І місце – Руслана Богуцька, ІІ місце розділили двоє учасників – Людмила Смирнова і Божена Войдило, ІІІ місце посіли троє – Олена Крупа, Володимир Басай, Руслана Новосад.

Усі переможці отримали від спонсорів «Кобзарі» Тараса Шевченка  різних видавництв та грамоти за якісне виконання творів на шевченківську тематику.

Наш кореспондент.