Головна Коротко IX фестиваль «Зашків – земля Героїв» пройде у червні 2014 р.

IX фестиваль «Зашків – земля Героїв» пройде у червні 2014 р.

197
0

9-ий за рахунком фестиваль «Зашків – земля Героїв» цьогоріч пройде 28-29 червня. Це пов’язано з тим, що на традиційну дату проведення фестивалю припадає другий тур виборів Президента України. Рівно ж, цьогорічний фестиваль буде приурочений Дню Конституції України, що припадає, власне, на 28 червня.

Пам’ятаємо, що фестиваль «Зашків – земля Героїв» це не лише концертна програма та розваги. Мета фестивалю — вшанувати визначних борців за незалежність України. Саме тому 14 червня, у день народження провідника ОУН Євгена Коновальця,  буде проведено урочисте віче та молебень біля садиби-музею Євгена Коновальця у Зашкові.

Цього року фестиваль розширює свою територію та програму. Традиційно буде музична частина та значна кількість молодіжно-спортивних, козацьких проектів, як от змагання з різних видів спорту, велопробіг «Від Степана до Євгена», силові вправи, квест та інші. Враховуючи теперішню напружену ситуацію у країні, будуть проведені військово-практичні навчання для всіх охочих, перша медична допомога.

Музична частина фестивалю передбачає дві дислокації – денна сцена на горі Берекавиця літературно-бардівського та дискусійного формату та вечірня сцена на традиційному місці. Організатори планують запросити культовий рок-гурт «Кому Вниз» хедлайнером  цьогорічного фестивалю, з особливим «шевченківським» репертуаром, пам’ятаючи, що цього року святкуємо 200-у річницю з дня народження генія української літератури Тараса Шевченка.

Окрім того, організатори планують якомога ширше запросити гостей зі сходу та півдня України, щоб підтримати національний дух та довести, що Україна єдина.

Нагадую, що засновниками та організаторами фестивалю є молодіжні громадські організації Львівщини.

Організатори також запрошують на туристичний маршрут по історичних місцях Зашкова  —  «стежками Коновальця».

Прес-служба фестивалю "Зашків — земля Героїв".