Головна Коротко Виготовлення писанок і вітальних листівок із квілінгу

Виготовлення писанок і вітальних листівок із квілінгу

1024
0

Починаючи з кінця 1600-х років, квілінг став досить популярним захопленням в Європі та Англії. Цю техніку використовували для прикрашання та декорування меблів, ваз, підставок, корзин та шкатулок. У 15 столітті це вважалося мистецтвом, у 20-х –  призабуте. І лише в кінці минулого століття квілінг знову став перетворюватися на мистецтво.

У народний  музей о. Маркіяна Шашкевича  учні  5   класу Деревнянської ЗОШ разом із учителем трудового навчання  Оксаною Білик завітали на майстер-клас з квілінгу, який провела  директор  музею Ольга Мандрик.

Із захопленням школярі  слухали  розповідь про  історію квілінгу, ознайомилися з  технікою  обробки  паперу, навчилися  володіти  інструментами  та  виготовляти  основні  квілінгові  форми. Після  двох  годин  натхненної  праці  на  робочих  столах  почали  з'являтися рослинні  орнаменти, які  на  наступному  занятті   стануть  справжніми   витворами  мистецтва  та  будуть  дарунками  для  найдорожчих,  для  матусь.

Присутні  мали  змогу  оглянути  виставку  робіт  Ольги  Мандрик — листівки і писанки, виготовлені з квілінгу та писанки, виконані в техніці декупаж.

У наші дні квілінг став досить відомим і доступним, тож кожен охочий тепер може створювати неповторні шедеври в себе вдома.

Наш кореспондент.