Головна Коротко Корисне дозвілля у полоні казки

Корисне дозвілля у полоні казки

1366
0
відпочинковий комплекс «Чарівні озера»
відпочинковий комплекс «Чарівні озера»

У галицькому Прикарпатті є чимало живописних місць, створених природою, однак лише деякі з них можна назвати справжніми рукотворними оазами сучасного рекреаційно-відпочинкового типу. Саме таким є на сьогодні відпочинковий комплекс «Чарівні озера», що розташований на території нашого району, у селі Майдан.

Гористо-пересічний тип місцевості, яким характеризується Розточчя загалом, нагадує знамениті карпатсько-альпійські ландшафти, що славляться серед любителів природи, туристів та спортсменів-аматорів. У цей неймовірно чарівний оазис білосніжної зими ми завітали минулого тижня. І скажемо відверто, що потрапили у полон казки і неймовірних відчуттів.

Уже впродовж чотирьох років тут діє гірськолижний витяг «Майдан», який, до речі, внесений у топ-10 місць Львівщини з катання на лижах. За цей період жовків’яни, львів’яни, гості зі східних терен нашої держави і не тільки облюбували цю місцину для корисного зимового відпочинку. Тож і в будний день нашого візиту стоянка майже повністю була заповнена автами відвідувачів. Здавалось би, що взимку, більшість громадян тримається своїх теплих домівок, але тут пересвідчились у протилежному. Чого тільки вартує поглянути на щасливі вирази обличчя від почерпнутого позитиву. У спеціальному екіпіруванні старші, молоді й діти вправно володіють лижами і спускаються з гори. Ми навіть трохи щиро  позаздрили щасливчикам лижного катання, бо ж  самі приїхали дещо не підготовленими і не налаштованими на катання.

Щоб хоч частково відчути захоплення лижників, оглянути неймовірно гарні зимові краєвиди  місцевості, ми скористалися гірськолижним витягом й опинилися на вершині гори, в епіцентрі казки. Правда, хоч без лиж і спортивного одягу, але всеодно відчули неймовірний позитив і щире захоплення.

Про гірськолижний витяг «Майдан» погодився розповісти адміністратор відпочинкового комплексу «Чарівні озера» Олег Процайло:

— Протяжність витягу – 800 метрів, час підйому – приблизно 4-5 хвилин у залежності від погодніх умов. Вартість абонемента на день становить 300 грн. (від понеділка до п’ятниці) і 350 грн. у суботу і неділю. Для зручності лижників підтримуємо трасу у належному стані, снігові гармати продукують штучний сніг. Тривалість дії витягу залежить від погодніх умов, зокрема температурного режиму, який буде у лютому-березні.

У нас на місці можна взяти напрокат лижі (120 грн. на день), сноуборди, спортивне спорядження. Досвідчені інструктори здійснять вашу мрію! Навчать дорослих і дітей кататися на лижах, перетворять нове захоплення на корисний сімейний відпочинок.

У випадку травмування відпочивальників, постійно черговий лікар надасть першу медичну допомогу, наявна спецтехніка доставить потерпілого з траси у медпункт. При потребі закріплена швидка упродовж півгодини прибуде на місце.

Спектр відпочинково-розважальних послуг пропонуємо і літньої пори року, а саме: на території комплексу є 5 озер, пісчаний пляж, тенісний корт, футбольне поле, дитячий майданчик, баня на дровах, мотузковий парк та ZIP-line над озером.

Щоб знати – треба побувати і спробувати. Враження, емоції – безцінні речі. І тільки приїхавши, побачивши,  відчувши, ви зможете пересвідчитись, що відпочинок на «Чарівних озерах» — це справжнє свято, яке запам’ятається надовго.

Уляна ЛАЩІВСЬКА,

Зоряна ГУМНИЦЬКА.