Головна Коротко Лідери політичних рейтингів у листопаді

Лідери політичних рейтингів у листопаді

219
0

Українців турбує масштабна корупція у вищих ешелонах влади, а на виборах до парламенту найбільшу кількість мандатів отримала б партія ВО «Батьківщина».
За даними Київського міжнародного інституту соціології, якби вибори до парламенту відбулися сьогодні, «Батьківщина» отримала б  20 % підтримки. Показник у партії «Блок Петра Порошенка» — 13 %. На третьому місці – «Опозиційний блок».

Подібна  тенденція — у «президентському рейтингу». Згідно з опитуванням, якби вибори очільника держави відбувалися нині, Юлію Тимошенко у першому турі підтримали б 24 % опитаних, тобто — майже кожен 4-й виборець,  за чинного президента проголосували б 17 % українців. У другому турі президентських виборів перемогу також би отримала лідер «Батьківщини».

Водночас, нині суттєво знизився рейтинг довіри до всіх інститутів влади. Чи не найбільший вотум недовіри — у президента країни.
Соціологи стверджують: нині більшість українців — виступають за повне перезавантаження влади. При цьому, за дострокові вибори до парламенту — виступають 40 % громадян. Стільки ж — проти.

Андрій ДОМІНІК,
голова депутатської фракції
ПП ВО «Батьківщина»
у Жовківській районній раді.