Головна Коротко Ми допоможемо нашим героям

Ми допоможемо нашим героям

301
0

У цей складний для України та її народу час доля героїв-фронтовиків у зоні АТО лежить у руках волонтерів та усіх небайдужих українців. Уже вкотре в м. Жовкві волонтери, депутати, діти та пересічні жителі  допомагають нашим хлопцям на передовій. Минулого тижня зі Жовкви на фронт поїхала нова партія теплих речей та маскувальної сітки для військових 24-ї Залізної бригади м. Яворова.

Допомагати шляхетним воїнам, які воюють за рідну державу на Сході – вже стало доброю традицією у м. Жовкві. Вкотре силами волонтерської групи при храмі Найсвятішого Серця Христового Чину святого Василія Великого м. Жовкви та за  підтримки підприємця, депутата Жовківської районної ради Володимира Петровича Федюка було організовано пошиття теплого одягу для солдатів, які захищають честь України в зоні АТО. Чергову партію теплих речей пошили  працівники ПП «Маріте» під  керівництвом директора фабрики Ольги Петрівни Рубель. Варто зазначити, що тканину для пошиття одягу надав депутат та основний спонсор волонтерської допомоги — В. Федюк. Ініціаторами та координаторами роботи волонтерської групи були Оксана Луговик та Ірина Іващук.

Долучились до цієї благодійної місії і наймолодші свідомі патріоти Жовкви – школярі. Цього разу сітку для бійців Залізної бригади м. Яворова передали учні Жовківської ЗОШ № 2. З теплими словами і яскравими емоціями зустріла жовківська школа яворівських військовиків. Патріотичний клич, Державний гімн та щира молитва — так вітали учні своїх героїв. І вже традиційно передали 100 метрів маскувальної сітки, яка допоможе зберегти техніку та життя бійців на сході країни. Матеріали  для роботи учням школи надав депутат Жовківської районної ради  М. Дмитрів. Приємно, що така робота у школах продовжується й надалі. Діти з радістю допомагають воякам, і головне – вони цього хочуть.

Українським солдатам важко захищати честь народу і держави на передовій, а особливо в таку пору року, як зима. Однак війна військових – стала війною народу. Особливо радує той факт, що українці усвідомили одну важливу річ — народ повинен бути з армією, як армія з народом. Яскравим прикладом такої взаємодії є волонтерська співпраця з військовими у м. Жовкві.

Віталій СЛУКА.