Головна Коротко Ми – українці

Ми – українці

347
0

Колись давним-давно на нашій рідній землі перекидали люди маленьку насінинку, ніби зігріваючи її своїми руками. Та й вирішили дати життя — посадили. Опинившись у ґрунті, зернятко не гаяло часу, одразу проросло. Із землі пробився ніжний паросток, який з часом виріс у розкішне дерево, яке й об’єднало всі народності України в єдину родину. Тому й називають таке дерево — деревом роду, бо стовбур у нас один — наша мати — Україна, гілки – це надбання України: українська культура, ремесла, мелодійна мова, пісня, запальний танець, українська вишивка, костюм, українські степи, поля, гори, річки, моря. Все це – наша Україна.
У Жовківському центрі творчості відбулося свято “Ми – українці”, під час якого діти дізналися про багатства нашої держави. Керівник колективу народного танцю “Перлинка” Наталія Конопка розповіла дітям про історію українського костюму різних регіонів України, Галина Клин показала, як виглядав самобутній український костюм.

Вихованці колективу народного танцю “Перлинка” виконали українські народні танці “Козачок” та “Дударики”, а гуртківці вокально-хореографічної школи і вокального гуртка (кер. Анатолій Щурик) заспівали жартівливих українських пісень.
Переглядаючи  відеопрезентацію, діти побачили чарівні краєвиди нашої Батьківщини, її архітектуру.

Для кожного з нас Україна, перш за все, — земля наших предків. І починається вона зі своєї родини, з рідної домівки, де ми народилися та живемо, де нас огортають любов’ю та турботою найрідніші у світі люди; з вулиці, де знайоме кожне деревце та будиночок; з міста, яке назавжди залишиться у наших серцях. Отже, любімо нашу Україну і своєю працею примножуймо її багатства.

Галина КЛИН, заступник директора з НВР Жовківського центру творчості.