Головна Коротко Днями проведено нагородження учасників різнопланових конкурсів малюнку на тему «Творчість Тараса Шевченка»

Днями проведено нагородження учасників різнопланових конкурсів малюнку на тему «Творчість Тараса Шевченка»

215
0

Днями проведено нагородження учасників різнопланових конкурсів малюнку на тему «Творчість Тараса Шевченка» серед учнів Жовківської ЗОШ № 3. Спонсором та співорганізатором конкурсу стала Жовківська міська організація політичної партії «УДАР», яка нагородила переможців грамотами та грошовими преміями.

Акцію було організовано до 200-річчя від Дня народження Кобзаря та з метою популяризації українського національного духу серед учнівської молоді міста Жовква.

Під час виступів педагогічного колективу школи та гостей заходу, було згадано про Європейську революцію в Україні, вшановано хвилиною мовчання загиблих Героїв. Голова фракції партії «УДАР Віталія Кличка» у Жовківській міській раді Андрій Умрихін наголосив, що усі загиблі Герої поклали життя за Україну, за наше майбутнє, і основним завданням є змінити країну, починаючи з себе.

Організатори вирішили проводити такі тематичні конкурси щорічно, а грошові премії, які започатковані цього року, матимуть назву «Учнівська Шевченківська премія».