Головна Коротко На Жовківщині навчають надавати медичну невідкладну допомогу!

На Жовківщині навчають надавати медичну невідкладну допомогу!

199
0

Значення першої медичної допомоги важко переоцінити. Своєчасне надання та правильне проведення медичної допомоги не тільки рятує життя постраждалому, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попереджує розвиток тяжких ускладнень (шок, нагноєння рани, загальне зараження крові), зменшує втрату працездатності.

Будь-який медичний працівник зобов’язаний за першим викликом прийти на допомогу постраждалому на вулиці, у дорозі, громадських місцях, вдома та вміти правильно надати першу медичну допомогу при нещасних випадках та раптових захворюваннях. Але сьогодення настільки непередбачуване, що казусні випадки можуть трапитися будь де і вимагатимуть нагальних дій особисто від нас. Саме тому, кожна свідома людина повинна вміти та мати навики надання першої невідкладної медичної допомоги, щоб уберегти як своє життя та здоров’я, так і оточуючих.

На базі жовківської громадської ініціативи «Допоможи фронту», а також волонтерів-лікарів: Романа Жука – хірурга  Жовківської ЦРЛ та Оксани Гринчак – реаніматолога Жовківської ЦРЛ, впроваджено безкоштовні тренінги з надання першої невідкладної медичної допомоги. Заняття триває 130 хв., включаючи в себе розпізнання критичних станів людини, дії при інфарктах та інсультах, отруєннях, ураженні струмом, утопленні, удушенні, при опіках, обмороженнях, пораненнях, навики непрямого масажу серця та штучного дихання тощо. Для практики використовується єдиний у районі медичний манекен, придбаний за гроші небайдужих і доставлений до нас із США. Тренінги проводять за попередньою реєстрацією щочетверга з 17 до 19 год. в офісі ініціативи «Допоможи фронту» (м. Жовква, пл. Вічева, 17). Зареєструватись на навчання можна за номером телефону: (067)3141465 або завітавши до офісу ініціативи. На курси запрошуються усі охочі без вікових обмежень. Не будьте байдужими, адже знання та навики, які ви отримаєте, можуть уберегти не одне життя і запобігти багатьом прикрим випадкам!!!

З повагою, волонтер Вікторія Хавелко.