Головна Коротко Не хлібом єдиним

Не хлібом єдиним

211
0

Люблять мешканці Жовкви пресу. У газетному «бункері» (так у місті називають місце, де можна придбати газети, журнали тощо) завжди людно. Актуальні видання – «Високий замок», «За вільну Україну», «Експрес», «День», «Факти», «Порадниця», районка «Відродження», спортивні газети…

«Відродження» розкуповують повністю, бо люди хочуть знати, що відбувається у районі, зокрема про роботу райдержадміністрації, районної ради, влади міста, про підприє-мства, які функціонують на Жовківщині, про духовне, культурне життя, спортивні новини тощо. Правдиві історії, що безпосередньо стосуються їхнього життя і оточення. Реалізатор же преси не просто продає друковані видання, а й демонструє свою позицію в місті, в суспільстві.

Прогрес останніх років кинув виклик друкованій пресі, її витісняє Інтернет. Однак місце друкованим виданням в інформаційному просторі є завжди, бо друковане – вічне.
Важлива річ: жодне друковане видання в мережі онлайн, жодна стратегія продажу преси через інтернет не замінить безпосереднього контакту, відчуття живого спілкування з людьми – покупцями-читачами.

Вибір преси в пана Андрія широкий, на всі смаки, для всіх категорій населення. А в четвер, коли в продажу з’являється свіжа преса, від самого ранку у газетному «бункері» значне пожвавлення.

Василь ГУЛЬГУН,
м. Жовква.