Головна Коротко Проведено перший етап конкурсів: найкращі малюнок і твір на тему «Людина...

Проведено перший етап конкурсів: найкращі малюнок і твір на тему «Людина та ліс»

344
0

У рамках проведення запланованих заходів, зокрема, на часі 10 ювілейної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», у Жовківській  ЗОШ № 3, за участі представників ДП «Жовківський лісгосп» та Жовківського відділу освіти, був проведений  перший етап конкурсів: найкращі малюнок і твір на тему «Людина та ліс».

У конкурсах взяли участь  52 учні  зі  25  шкіл   Жовківського району.

Згідно з наказом № 57 від 10.03.2015 року «Про затвердження  конкурсної комісії для визначення переможців І етапу конкурсів за кращий малюнок та кращий твір  у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», конкурсна комісія визначила переможців конкурсів, оцінивши малюнки та твори  учасників Жовківського району.

І місце в конкурсі кращого малюнка  на тему «Людина та ліс» здобула  учениця 4-В класу Дублянської ЗОШ – Юлія Паньків. А в номінації кращий твір на тему «Людина та ліс» перемогу отримала  учениця 7 класу Гребінцівської ЗОШ – Марія Пасельська.

Нагородження  переможців конкурсів  відбулося 22 квітня 2015 року, згідно з наказом  лісгоспу  № 89 від 15.04.2015 року, в приміщенні актового залу Жовківського держлісгоспу. Усіх учасників акції: переможців і тих, які не стали призерами конкурсів, нагородили грамотами та заохочувальними подарунками.

Адміністрація лісгоспу.