Головна Коротко У Львові ремонтують асфальтне покриття моста зі сторони Жовкви

У Львові ремонтують асфальтне покриття моста зі сторони Жовкви

423
0

Отже, продовжується ремонт виїзду з міста Львів в сторону Жовкви – просимо з розуміння поставитися до роботи хлопців і з ускладненям проїзду під час ремонту. Підрядники обіцяють що за доброї погоди за тиждень справляться – про це повідомив Ігор Зінкевич на своїй сторінці у фейсбук.

Історія ремонту на перехресті меж міста Львів (район Шевченківський і Личаківський) та області а саме Жовківського району і на даний час не встановлених меж відповідальності добігає кульмінаці.

Продовжуючи минулорічну історію з ремонтом дороги в’їзд в місто Львів з сторони Київської дороги, а також з Жовкви спільними зусиллями Личаківської і Шевченківської адміністрації, а також наполегливому переконанні відповідальних органів міста і не один запит про те що такий в’їзд в місто не є іміджевою візиткою Львова – ремонт є на стадії завершення.

Нажаль в 2018 не встигли з настанням холодів і від сьогодні відремонтують останню ділянку виїзд з міста Львів в сторону Жовкви (сам міст і близько 300 метрів дороги до Жовківської траси) підрядники отримали погодження від Надія Банах ( Шевченківстка адміністрація ) і Іван Лозинський ( Личаківська адміністрація ) про початок робіт і за це що сказали що зроблять і роблять – дякуємо!

Всім гарного дня і безпечної дороги !