Головна Коротко У Жовківському районі відбувся місячник озеленення

У Жовківському районі відбувся місячник озеленення

197
0

Жовківщина з давніх-давен славилась чарівною природою зі своїми лісами, річками, парками та скверами, що багаті на фауну та флору. На долинах і пагорбах випасались стада худоби, всі луки були викошені для сіна.  На превеликий жаль, ми не можемо похвалитись цим сьогодні. В останні роки прижилась погана тенденція: з приходом весни природу знищують пожежі, просто душа болить через горе-паліїв, які не думають, що чинять. Наукою доведено, що після згоряння земля стає мертвою, щонайменше на три роки, всі живі мікроорганізми, які перетворюють суху траву і листя на гумус, тим самим підживлюючи ґрунт, гинуть, і земля стає неродючою.

Від 12 березня до 5 квітня 2018 року у районі триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. Ми надіслали рекомендації всім керівникам місцевих рад із проханням упорядкувати в/г мережу та смуги відведення, берегів, річок, струмків, потічків у населених пунктах, вжити заходів щодо очистки від сміття меліоративних каналів, гідротехнічних споруд та забезпечення їх утримання в належному стані.

Через газету «Відродження» звертаємось до голів органів місцевого самоврядування, керівників структур різних форм власності, донести інформацію до широкого загалу і не бути байдужими, щоб гідно зустріти весну та Воскресіння Господнє.

О. О. БРАНЕЦЬ,
в. о. начальника відділу
водних ресурсів.