Головна Коротко Увага! Знову активізувалися телефонні шахраї

Увага! Знову активізувалися телефонні шахраї

215
0

Шановні платники податків Львівщини, Головне управління ДФС у Львівській області знову хоче застерегти вас не потрапити на гачок телефонних аферистів! 

Так, з початку вересня мають місце непоодинокі випадки вимагання невідомими особами грошових коштів від суб’єктів підприємницької діяльності. 

Схема видурювання грошей «правдиво-проста»: зловмисники телефонують начебто від імені начальників державних податкових інспекцій до посадових осіб СПД з попередженням про внесення їхнього підприємства у графік перевірок. За не проведення перевірки потрібно перерахувати грошові кошти на банківські картки в сумі 6 тис. гривень, і з підтверджуючим документом прийти до керівника ДПІ. 

Увага, телефонні дзвінки здійснюються як на стаціонарні, так і на мобільні телефони із застереженням, – якщо не заплатите гроші, то податкова включить ваше підприємство в «чорний список»! 

Просимо вас, будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації. Якщо ж траплятимуться (чи були) такого роду телефонні дзвінки, не замовчуйте факти, повідомляйте у відділ внутрішньої безпеки УВБ ГУ ДФС у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35, телефони (032) 297-39-56, 297-36-09.