Головна Коротко Зелена красуня із Жовкви

Зелена красуня із Жовкви

312
0

Новорічно-різдвяною радістю для малечі та дорослих стала зелена красуня, яка напередодні свята Миколая прикрасила центральну площу Жовкви. Цьогорічна ялинка – місцева, бо виросла у нашому місті. Вона тільки змінила адресу.

Більше тридцяти років лісову красуню плекала сім’я Ясиновських, яка проживає по вулиці Т. Шевченка. За цей час зелене дерево не тільки прикрашало подвір’я, а й віддячило господарям за турботу гарним ростом, милувало око перехожих.

– Настав час попрощатися з нашою красунею, – розповіла Любов Ясиновська. – Правду кажучи, у момент зрізання я пішла із дому. Пригадую, привезли, приблизно трирічну ялиночку з лісу – й усією сім’єю садили. З цієї пори пройшло багато часу… виросло велике дерево. Нехай воно подарує гарний настрій усім.

За словами міського голови Петра Вихопня, з міської казни оплачено лише витрати на транспортування ялинки і її “вбирання”. Святкова ілюмінація у центральній частині міста – теж за кошти мерії. Традиційно в останній день року біля міської ялинки буде відправлено подячний Молебень і лунатимуть привітання від Снігурки і Діда Мороза.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.