Головна Коротко Жовків’яни підтримали олімпійців

Жовків’яни підтримали олімпійців

199
0

Минулого тижня, у п’ятницю, на жовківському міському стадіоні «Розточчя» відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття Олімпійських ігор у Південній Кореї.

Ця урочиста подія відбулась із нагоди підтримки наших українських олімпійців, які беруть участь у Зимових олімпійських іграх-2018 в південнокорейському місті Пхенчхані. Таку благородну місію узяли на себе заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, завідувач сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська, представники громадськості, фізкультурно-спортивного активу району та учні шкіл.
Під супровід Державного гімну України було піднято національний стяг та прапор Олімпійського комітету України. Цей знак пошани українським учасникам Олімпійських ігор став першим акордом подальших їхніх успіхів у змаганнях.

Досить оригінально підтримали олімпійців України юні спортовці Жовківщини. Учні місцевих шкіл влаштували лижний заїзд та подолали дистанцію, вшановуючи наших спортсменів, а особливо біатлоністів, на яких вся Україна покладає велику надію у здобутті головних комплектів медалей.

Своєчасна підтримка — запорука успіху. Саме з такими благородними намірами жовківські патріоти спорту виступили на підтримку українських олімпійців. Сподіваємось, вони гідно представлятимуть Україну на світовій арені та привезуть із Південної Кореї багато медалей.

Віталій СЛУКА.