Головна Коротко Жовківських школярів навчали техніки безпеки

Жовківських школярів навчали техніки безпеки

164
0

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, які постраждали на виробництві. У цей день більш, ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

У рамках проведення цього дня «Львівобленерго» як структура, що використовує в своїй роботі пристрої підвищеної небезпеки (підстанції і лінії електропередач різних класів напруги) вирішили провести низку заходів, щоб черговий раз звернути увагу населення області на загрози. Особливий акцент цьогоріч ставився на необхідності  вивчення правил техніки безпеки зі школярами. Жовківський район теж долучився до всеукраїнської акції.

Днями учні 8 класів Жовківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів (директор Ігор Шевчук) провели відкритий урок  під девізом «Безпека понад усе», метою якого було привернути увагу школярів до питань дотримання безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі і побуті, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

Начальник Жовківського РЕМ Володимир Дончик у доступній формі роз’яснив учням, які ризики небезпеки можуть виникати в повсякденному житті. Зустріч пройшла в теплій атмосфері, у вигляді діалогу. Восьмикласники задавали запитання, на які отримали вичерпні відповіді. На завершення уроку Володимир Михайлович вручив діткам пам’ятки у вигляді книжечок-закладок з найнеобхіднішою інформацією про безпеку в повсякденному житті.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.