Головна Листи Добрі наміри – вагомі плоди

Добрі наміри – вагомі плоди

605
0

Мрію стати лікарем ще з дитинства зігрівав у своєму серці Олег Степанович Горін. І це не випадково, адже народився він у сім’ї, де батьки були лікарями.

Лише за п’ятою спробою юнакові вдалося вступити до Львівсь-кого медичного вузу. Вже навчаючись там, вирішив стати хірургом.

Старання у навчанні принесли успіх – з відзнакою закінчений вуз у 1987 році, оцінена найвищим балом інтернатура. Щоби набратись досвіду, юнак спробував себе і фельдшером, і лікарем на заміні.

Уже чверть століття працює Олег Степанович у Жовківській ЦРЛ. Має надійну та кваліфіковану помічницю — медичну сестру з чималим професійним та життєвим досвідом — Любов Василівну Карпу. Про їхню працю з теплотою згадують пацієнти А.В.Семчук, І.В.Гливко, С.О.Середа.

А ще вітальні листівки надходять з Австралії від Василя Корицька, який, приїхавши у гості до бабусі в Синьковичі, отримав важку травму стопи. Тоді успішно й кваліфіковано лікував юнака Олег Степанович.

Лікар ділиться з нами своїми планами на майбутнє. Каже, уже назбирав вдосталь практичного матеріалу як лікар-травматолог, тож працює над дисертацією.

Напередодні Дня медичного працівника вітаємо Олега Степановича і його колег з професійним святом, зичимо здоров’я, наснаги, вдячних пацієнтів. Нехай втілюються у життя добрі наміри і дають вагомі плоди.

Валерія Головко,

Надія Жайкова.