Головна Листи Дошкільні установи на Старосамбірщині отримали безконтактні сенсорні дозатори та інфрачервоні медичні термометри

Дошкільні установи на Старосамбірщині отримали безконтактні сенсорні дозатори та інфрачервоні медичні термометри

204
0

Цими днями ДНЗ «Ромашка» с. Верхній Лужок, ДНЗ «Казка» м.Добромиль, ДНЗ «Віночок» м.Хирів, ДНЗ «Сонечко» с. Стрілки отримали обладнання у рамках проєкту «Запобігання та протидія поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19 на території Старосамбірського району» конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад у Львівській області, що реалізується Асоціацією ОМС “ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей.

Таким чином, завдяки успішній реалізації проєкту, вдалось закупити, а відтак і передати усім дошкільним навчальним установам району загалом 24 безконтактні сенсорні дозатори для дезінфекції рук, 24 безконтактні інфрачервоні медичні термометри, а також 120 літрів дезінфікуючої рідини для наповнення диспенсерів (24 каністри ємкістю по 5 л.).

Усе закуплене обладнання є в наявності та передане дитячим дошкільним закладам, балансоутримувачем яких, відповідно до закону, є міські та сільські ради.

Прикро зазначати той факт, що Старосамбірська міська рада (єдина з шести міських/сільських рад, що стали бенефіціарами проєкту‼️) відмовляється підписувати акти приймання-передачі основних засобів, чим ставить під загрозу загальну реалізацію проєкту. Передвиборчі політичні амбіції, на жаль, беруть верх.

Сподіваємось, що здоровий глузд повернеться до керівництва та апарату Старосамбірської міської ради, адже здоров’я та безпека дітей та дорослих, які відвідують ДНЗ №1 м.Старий Самбір, ДНЗ «Дзвіночок» м. Старий Самбір, ДНЗ «Ромашка» с. Верхній Лужок, ДНЗ «Ластівка» с.Стрільбичі, ДНЗ «Казка» м.Добромиль, ДНЗ «Віночок» м.Хирів, ДНЗ «Сонечко» с. Стрілки мають бути на першому місці.

Бережіть себе і своїх рідних!