Головна Листи На Львівщині надзвичайники провели дезінфекцію місць масового скупчення людей

На Львівщині надзвичайники провели дезінфекцію місць масового скупчення людей

169
0

З метою недопущення поширення коронавірусу на території Львівської області, надзвичайники продовжують проводити дезінфекцію на вулицях міст та селищ, а також місць масового скупчення людей.

18 серпня в м. Дрогобич здійснено санітарну обробку та дезінфекцію дезінфікуючим та стерилізуючим засобом «Дезосепт ФОРТЕ» місць масового скупчення людей, а саме: міський ринок на вул. Фабрична, ЗОШ №9 на вул. Козловського, ЗОШ №2 .

Цього ж дня в м. Борислав здійснено санітарну обробку та дезінфекцію дезінфікуючим та стерилізуючим засобом «Дезосепт ФОРТЕ» місць масового скупчення людей, а саме: АТ «Ощадбанк» на вул. Шевченка, 18; супермаркет «АТБ» та ринок «Хома» на вул. Весняна, 5а; торговий комплекс «ТКС» та магазин «Рукавичка» на вул. Коваліва, 121; «Приватбанк» та магазин «У Лева» на вул. Шкільна, 1; торгові кіоски на вул. В.Великого, б/н; супермаркет «Спар» на вул. Шевченка, 47; супермаркет «Наш Край» на вул. Дрогобицька, 7; магазин «Ковалик» на вул. Петлюри, 52; АЗС «WOG» на вул. Коваліва, 203; будинок 171 на вул. Коваліва; магазин «Армян» на вул. Коваліва, 14 та шести аптек м. Борислава.

Подібні заходи на території Львівщини продовжуватимуться і надалі.

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!