Головна Листи На Львівщині придбають три нові помешкання для дітей-сиріт

На Львівщині придбають три нові помешкання для дітей-сиріт

33
0

Львівщина продовжує підтримувати дітей-сиріт новими помешканнями

Ще 2 громади Львівщини закуплять 3 помешкання для 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На цю мету з місцевих бюджетів скерують 496 тис. грн. Ще 1,96 млн грн як співфінансування виділить область. Загальна вартість об’єктів – 2,46 млн грн.

Про це сьогодні, 8 квітня, йшлося під час засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

Підтримка від місцевих громад

«Наша комісія розглянула і погодила пропозиції про придбання житла Боринської селищної ради і Турківської міської ради. Йдеться про три однокімнатні квартири. Попередньо члени комісії побували на обʼєктах і оцінили їхній стан.

Дякую громадам, які передбачають кошти на закупівлю квартир сиротам та ставляться відповідально до пошуку цього житла», – наголосив в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Плани на майбутнє

За словами начальника служби у справах дітей Львівської ОВА Володимира Лиса, у межах обласної програми на вирішення житлових проблем потребуючих дітей в обласному бюджеті на 2025 рік передбачено 5 млн грн.

У 2024 році на Львівщині за співфінансування з обласного бюджету придбали 14 помешкань 15 дітям.

Юрій Холод

#соціальний_захист_Львівщини

Служба у справах дітей Львівської ОДА

#громади_Львівщини