Головна Листи Не автобус, а «рукавичка»

Не автобус, а «рукавичка»

406
0

Доброго дня, шановна редакціє газети “Відродження”. Я багато років є вашою постійною читачкою. Нещодавно читала цікаве інтерв’ ю з п. Р. Горбанем, в якому він пропонує читачам писати пропозиції, звернення, щоб покращити життя людей району.
Не знаю чи моя розповідь щось змінить, але вже дуже захотілось написати…Хочу розповісти про щоденні ранкові “екстремальні” поїздки до м. Рави-Руської.

Два роки тому було знято автобусний рейс, який відправлявся о 6.00 ранку з м. Червонограда. Тепер перший автобус зранку виїжджає з автовокзалу в 7.00, а ”приповзає” в Раву-Руську о 9.20. Понад 2 години автобус долає 50 км.
У селі Волиці ще можна зайти в автотранспорт, та в наступних селах — Гійчі, Синьковичах — хіба що “влізти”, як у рукавичку, так як автобус розрахований на 23 пасажири. В м. Раві-Руській з нього виходять, якщо таке слово тут пасує, близько ста людей. Водій інколи вручну змушений відкривати “автоматичні” двері.

Не хочу нікого образити, але складається враження, що перевозять не людей, а сміття… Автобус рідко коли прибирають, із задніх вікон нічого не видно, темно від болота…
Писали дуже багато звернень, збирали підписи, але всюди глуха стіна… Додаткової маршрутки, щоб розвантажити цей рейс, не виділено ні з Червонограда,  ні з Рави-Руської. Студенти ліцею, вчителі, медичні працівники не встигають на 9 год. ранку на роботу та навчання. Людям, яким не пощастило “влізти” в автобус, залишаються на зупинках, більшість яких — без накриття, і чекають наступного рейсу 2 години..

А ще можна бачити нахабство деяких водіїв. Свідомо можуть не відчинити дверей студентам, так як багато з них мають посвідчення на безкоштовний проїзд.
Така поїздка досить часто буває небезпечною — автобус може їхати з несправними дверима, на деяких ділянках маршруту балони з газом можуть потертися об дорогу…(!?) Ми розуміємо стан наших доріг, не дай, Боже, нічого поганого, але, як у нас кажуть: “Доки грім не вдарить…”.
Дуже хочемо, щоб наші депутати, районна влада нас почули і допомогли з доїздом. Просимо керівництво ”Автосвіту” виділити додатковий рейс, який би встигав на 8.30 ранку з с. Волиці до м. Рави-Руської. Сподіваємося на ваше розуміння.

Від імені пасажирів
сіл Волиці, Гійча, Синьковичів
Г. ГАЙДУЧОК
Від редакції.
Як  нам  стало відомо, рейс, що відправляється з Червонограда до Рави-Руської, і про який йдеться у листі, обслуговує АТП-14628. Раніше цим маршрутом курсувало 5 машин. Утім віднедавна їх стало на дві менше. Таку «послугу» пасажирам зробило червоноградське  керівництво автопарку. Очікуємо пояснення змін та можливість розв’язання проблеми.