Головна Листи Від Львова до Гошева не так уже й далеко!

Від Львова до Гошева не так уже й далеко!

305
0

Нещодавно відбулася молодіжна проща до Гошева. Усі охочі почали свій шлях від церкви святого Андрія, що у славному місті Львові. Загалом у молодіжній прощі взяло участь понад три сотні людей! Були як юні, так і старші учасники. З кожного міста, у якому прочани зупинялися на відпочинок, приєднувалося  все більше нових людей.

Проща розпочалася із спільної молитви її учасників та загальної реєстрації. Здається, що дорога невелика, але наші прочани змогли подолати понад 120 кілометрів за три дні! Усі молилися.

Під час тривалої «мандрівки» наших паломників спіткали різні перешкоди. Це палюче сонце, що так «ласкаво світило», мозолі, які так заважали долати відстань, та, звісно, обпечені руки та підсмажені носи.
Однак для прочан зі Жовкви — це дрібниці! Восьмеро сміливців із спільноти МоКаДо (розшифровується як Молитва, Катехизація, Дозвілля), що знаходиться при парафії Серця Христового оо. Василіян, змогли подолати весь шлях та таки дійти до Гошева. Сотня кілометрів за спиною не змогла відбити ентузіазму  цим молодим людям. Але всі ті страждання були цього варті! Біль та втома відійшли на другий план, коли перед їхніми очима постали ворота Гошівського монастиря, що на Ясній горі. Божа благодать витала над цим чудовим місцем.  Усе навколо наповнювалося Його словом. У Гошеві наші прочани вклонилися чудотворній іконі  Гошівської Богороді, яка славиться на весь світ!

Ввечері  учасники прощі пройшлися співаною Хресною дорогою та отримали благословення.
Звичайно, не обійшлося без нічних чувань для молоді. В них брали участь спільноти, що демонстрували виступи на тему діл Милосердя для тіла. Були також танці та пісні у виконанні монахів-василіян. Прочани мали можливість роздумувати над різними моральними темами. Нічні чування тривали аж до 5 години ранку! Молодь зрозуміла, що Бога можна прославляти різноманітними способами.
Триденна проща закінчилася Архиєрейською відправою, що була фінальною частиною повного відпусту!

 Анастасія КРІП.