Головна Листи Допоможи Святому Миколаю!

Допоможи Святому Миколаю!

196
0

На теренах міста Жовква оголошено благодійну акцію по збору подарунків для дітей, позбавлених опіки та піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Більш детальну інформацію щодо мети, цілей та принципів реалізації цієї акції надав секретар Жовківської міської ради Андрій Підсосний:

Журналіст: Пане Андрію, розкажіть, будь ласка, що це за акція та, з якою метою Ви її організовуєте?                 

Підсосний А.: Ця акція називається «Допоможи Святому Миколаю зібрати подарунки для дітей-сиріт!». Свято Святого Миколая – це одне з найочікуваніших днів усіх дітей Західної України. У цей день кожна дитина очікує чуда. Батьки кожної дитини відчувають перед собою обов’язок організувати дітям це свято. А що робити з тими дітками, які втратили своїх батьків, чи перебувають у складних життєвих обставинах? Адже вони також очікують дива, що до них також завітає Святий Миколай. Тому ми відчуваємо перед собою обов’язок зробити все, щоб ці діти також отримали подарунки. Ця акція організована з метою надати кожному можливість передати свої дарунки дітям, про яких попіклуватись можемо лише ми  – громада міста Жовкви.

Журналіст: У який спосіб жителі міста можуть долучитись до акції?

Підсосний А.: Слушне запитання. Для цієї акції ми організували 10 спеціальних пунктів збору, де кожен бажаючий може залишити солодощі, іграшки, засоби гігієни чи шкільне приладдя. Дану акцію підтримали десять підприємців міста, які організували збір благодійних подарунків у своїх магазинах та офісах. Такі пункти збору знаходяться у магазинах «Молоко», «Книгарня», «Технолюкс», «Малятко», «Чудо-чадо», ТЦ «Росана», ТЦ «ВАШ», ТЦ «Ботар» та в офісах фірм «Контраст» та «Євро-Фото».

Журналіст: Зважаючи на нашу ментальність та недовіру до подібних акцій, у кожного можливого благодійника може виникнути сумнів, чи дійсно отримає якась дитина-сирота подарунок?

Підсосний А.: Ви правильно зауважили, що, на жаль, наші співвітчизники бояться брати участь у бла-годійних акціях, будучи невпевненими у подальшій долі певних речей чи коштів. Всі перелічені діти перебувають у спеціаліста з питань захисту прав дітей при органу опіки і піклування Жовківської міської ради. Кожен бажаючий громадянин може самостійно вручити подарунок дітям, зареєструвавшись волонтером. Щоб ним стати, потрібно звер-нутись за телефоном 098 423 9 321 (Назар Мотика). Волонтери та інші учасники благодійної акції до дня Св. Миколая адресно передаватимуть 16,17 та 18 грудня усі зібрані подарунки дітям.

Журналіст: Андрію Васильовичу, щиро дякуємо Вам за роботу та суспільну активність. Маємо надію, що така акція ощасливить діточок, які мають гостру необхідність відчути тепло рідних і близьких.

Підсосний А.: І Вам дякую. Усім мешканцям та гостям міста бажаю веселих

Новорічних та Різдвяних свят!